Loading...
O nas2018-10-20T21:57:10+00:00

Dobre zdjęcia są naprawdę ważne

Sami uwielbiamy odwiedzać wyjątkowe miejsca na mapie świata, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest odpowiednia ich prezentacja. To najczęściej wysokiej jakości zdjęcia powodują, że koniecznie chcemy zatrzymać się właśnie w tym miejscu, a nie żadnym innym.

Coś więcej niż fotografia dla hoteli

Dziś jednak zwykła galeria zdjęć, nawet ta robiona przez profesjonalnych fotografów, nie wystarczy, aby przebić się na konkurencyjnym rynku hotelarskim. Dlatego my idziemy o krok dalej, oferując angażujące gości panoramy sferyczne oraz spacery wirtualne, które pozwolą w pełni wydobyć piękno każdego hotelu, apartamentu, domu lub pensjonatu. Chcemy pomóc menadżerom dużych sieci hotelowych, właścicielom niewielkich apartamentów oraz prowadzącym klimatyczne pensjonaty zwiększyć obłożenie o każdej porze roku.

Wycieczki wirtualne? Zdjęcia z drona? Robimy je w całej Polsce

Naszą ofertę kierujemy zarówno do początkujących hotelarzy, dopiero co inwestujących w swój pierwszy apartament na wynajem, jak i do tych, którzy od dawna funkcjonują na rynku, ale chcieliby zwiększyć sprzedaż swoich usług. W portfolio, które stale rozbudowujemy, znajdują się zdjęcia 360 oraz wirtualne wycieczki wykonane między innymi w hotelach oraz bungalowach na Sri Lance, w apartamentach w Dolomitach, a nawet w jaskini lodowej na Islandii. Będzie nam niezwykle miło, jeśli będziemy mogli sfotografować również Twoje miejsce!

CO NAS WYRÓŻNIA?

Specjalizacja

Fotografia hotelowa nie ma dla nas tajemnic

Lokalizacja

Dojeżdżamy w niemalże każde miejsce w Polsce – odległość to dla nas nie problem

Indywidualizm

Szczególnie dbamy o to, aby zdjęcia oddawały unikalny klimat fotografowanego obiektu

Terminowość

Dotrzymujemy terminów i robimy wszystko, żeby efekty sesji były widoczne jak najszybciej

Profesjonalizm

Robimy więcej niż zdjęcia – doradzamy i wspieramy w przygotowaniu obiektu do sesji

Wysoka jakość

Wszystkie materiały poddajemy drobiazgowej obróbce i przesyłamy je dopiero, kiedy sami jesteśmy z nich naprawdę zadowoleni

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

Myślisz nad tym, czy warto wybrać właśnie nas? Zostaw swój mail. Przekonamy Cię, że tak!